Outsourcing

Pomysł na nowoczesne biuro księgowe oparliśmy na koncepcji outsourcingu. Nakłaniamy naszych partnerów by określili priorytety i zdefiniowali strategiczne cele w swoim biznesie. Przekonujemy ich, iż korzystanie z zewnętrznych usług księgowych to przede wszystkim oszczędność pieniędzy.

Udowadniamy, że przekazanie nam kompetencji w tym obszarze odciąży firmę, a zasoby które do tej pory były zarezerwowane na utrzymanie działu księgowego teraz będą mogły być wykorzystane w rozwoju kluczowych (z perspektywy rozwoju biznesu) przedsięwzięć.

Wskazujemy, że outsourcing księgowości, kadr i płac to również swobodny dostęp do kompletnego know-how, czyli naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Przekłada się to na profesjonalizm i wysoką jakość wykonywanej przez nas usługi, co w praktyce sprowadza się do dostarczenia naszym partnerom skutecznych, sprawdzonych i najtańszych rozwiązań w obszarze rachunkowości i podatków.

Kompleksowość

Outsourcing księgowości był dla nas pierwszym krokiem. Kolejne były tylko kwestią czasu. Wykorzystanie możliwości outsourcingu w przypadku innych usług, a następnie przekucie ich w kompleksową ofertę dla biznesu wydało nam się naturalną ścieżką rozwoju dla naszej firmy.

Wkrótce portfolio Nexlink wzbogaciliśmy o projektowanie graficzne, czyli projekty komunikacji wizualnej dedykowane stricte potrzebom rynku b2b. Chwilę później do naszych usług włączyliśmy outsourcing IT. Kompleksowość zaczynała nabierać kształtów, a kluczową rolę odgrywali w tym nasi poddostawcy.

Bez networkingu, czyli rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych, wielokierunkowe wsparcie dla biznesu pozostałoby tylko pustym sloganem. Dzięki naszej kadrze, która odpowiada za dostarczenie usług księgowych oraz poddostawcom, zajmującym się projektowaniem logo, animacjami 3D czy obsługą informatyczną możemy kompleksowo pomagać biznesowi na każdym etapie jego rozwoju.

Doświadczenie

Księgowość w Nexlink to kilkunastoletni bagaż doświadczeń, zdobyty z szerokiego spectrum obsługi: począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych a skończywszy na spółkach akcyjnych.

Z kolei biznesowe praxis naszej kadry menadżerskiej opiera się na ponad 20 latach wypracowanych na polu handlu krajowego i międzynarodowego, marketingu oraz zarządzania.

Uzupełniamy to ogromem wiedzy i praktycznymi umiejętnościami zdobytymi na przestrzeni ostatnich lat przez naszych poddostawców z branży IT, graficznej, prawnej, finansowej i wielu innych.

Idee

Rzetelność i uczciwość

w podejściu do biznesu i realizacji konkretnych zadań dla naszych partnerów. Można je traktować powierzchownie, ale dla nas są najważniejsze i na nich opieramy ogólny koncept naszej firmy.

Odpowiedzialność

za powierzone nam zadania. Realizując kolejne projekty i zlecenia mamy świadomość, że nasza praca niezależnie czy jest nią dobrze prowadzona księgowość czy profesjonalnie przygotowany komunikat wizualny ma wpływ na sukces przedsiębiorstwa partnera.

Zaufanie

jakie zyskujemy u klienta. Efekt przyjętej rzetelności, uczciwości i odpowiedzialności na każdym etapie współpracy. Jego zdobycie i utrzymanie ma dla nas fundamentalne znaczenie w perspektywie rozwoju relacji biznesowych z partnerem.

Naszym celem jest sukces naszych klientów. Pragniemy poznać naszych partnerów. Ich potrzeby oraz wizję rozwoju jaką upatrzyli dla swoich firm.

Jako firma outsourcingowa mamy cel by stać się ich asystentem, concierge’m na rynku b2b.

Chcemy słuchać, podpowiadać i inspirować…

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!