Swoją ofertę kierujemy do wszystkich niezależnie od branży: począwszy od przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, przez spółki z o.o., akcyjne, kończąc na fundacjach, stowarzyszeniach czy wspólnotach mieszkaniowych.

Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów (KPiR), rozliczamy i prowadzimy ryczałt ewidencjonowany.

Kompleksowo zajmujemy się sprawami kadrowymi, płacowymi oraz pełną obsługą w zakresie ZUS.

Reprezentujemy firmy przed Urzędem Skarbowym i ZUS.

Pomagamy przy zakładaniu nowych działalności gospodarczych.

Cokolwiek innego dotyczącego księgowości i obsługi administracyjnej Twojej firmy przychodzi Ci do głowy?
Na pewno Ci w tym pomożemy.

Przyszłość

Każdego roku kalendarzowego powstaje w naszym kraju około 30 tys. stron nowych przepisów, które regulują życie Polaków. Statystycznie oznacza to 4 godziny dziennie dla każdego obywatela poświęcone na lekturę nowelizacji ustawodawczych. Prawo podatkowe jest jedną z najbardziej dynamicznie zmieniających się i nieuporządkowanych gałęzi prawa.

Niestabilne i niejasne zapisy prawa to dla przedsiębiorców hamulec i główne ryzyko w kontekście inwestowania i prowadzenia bieżącej aktywności gospodarczej. Z drugiej strony system podatkowy staje się bardziej szczelny. Jednolity Plik Kontrolny, klauzula obejścia prawa podatkowego, czy jednolita służba kontrolna KAS – m.in. dzięki tym narzędziom rząd planuje uzyskać dodatkowe 10 mld złotych do budżetu państwa w 2017 roku.

Niejasne prawo w połączeniu z dużym naciskiem na zwiększenie ściągalności podatków sprowadza dodatkowe ryzyko na przedsiębiorców. Pomyłki, niedopatrzenia i braki w dokumentacji księgowej firmy mogą zostać łatwo potraktowane jako wykroczenie podatkowe i skutkować nałożeniem kary przez odpowiednie urzędy. Dlatego już dziś należy zastanowić się nad tym, komu powierzamy księgowość swojej firmy.

Dlaczego my?

Jesteśmy elastyczni: dopuszczamy różne modele współpracy, jak choćby zdalne księgowanie bezpośrednio na Twoim serwerze lub pracę w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa jak na firmę outsourcingową przystało.

Rozwijamy narzędzia pracy (software księgowy), inwestujemy w szkolenia naszej kadry oraz ulepszamy wewnętrzne procedury, tak aby nasze usługi były wydajne i dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Tworzymy idealne wsparcie księgowe dla firm, łącząc ze sobą praktyczne umiejętności, aktualną wiedzę z zakresu prawa podatkowego, sumienność i rzetelność w działaniu oraz otwarte podejście do wymagań klienta.

To dzięki temu możemy m.in. w przystępny sposób tłumaczyć zawiłości podatkowe i pomagać w rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się polskie firmy w starciu z fiskusem.

Reprezentujemy Ciebie i Twoje przedsiębiorstwo w kontaktach z urzędami, odciążając Cię od formalności, papierkowej roboty, wizyt przy urzędniczych okienkach, obecności podczas niezapowiedzianych kontroli.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za poprawne prowadzenie księgowości Twojej firmy, dlatego prócz skrupulatnego pilnowania rozrachunków i zapewnienia bezpieczeństwa danych, ubezpieczamy nasze biuro od błędnych transakcji, które mogą sprowadzić ryzyko kar finansowych ze strony US.

Ponad wszystko zapewniamy to co najważniejsze: rozsądną cenę za usługę o wysokiej jakości. Przekonaj się o naszych możliwościach i skontaktuj się z nami w sprawie bezpłatnej wyceny.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!